Lärare Riksglasskolan – kontakt

Här hittar du kontaktuppgifterna till den pedagogiska personalen på Riksglasskolan. Alla lärarna når du på telefon 0481-456 63 (Åke Chytraeus) eller 0481-456 64 (Tove Hjortlund Nielsen).

Mikael Andersen
Yrkeslärare, varmt glas
 mikael.andersen@nybro.se

Åke Chytraeus
Yrkeslärare, varmt glas
 ake.chytraeus@nybro.se

Marianne Degener, tjänstledig.
Yrkeslärare, varmt glas
 marianne.degener@nybro.se

Tove Hjortlund Nielsen
Yrkeslärare, kallt glas
 tove.hjortlund-nielsen@nybro.se

Stig-Allan Johansson
Yrkeslärare och serviceman
 Stig-allan.johansson@nybro.se

Jon Beyer
Yrkeslärare, varmt glas
 jon.beyer@nybro.se

Dennis Westholm
Yrkeslärare, varmt glas
 dennis.westholm@nybro.se

Simon Holm
Yrkeslärare, kallt glas
 simon.holm@nybro.se

Webbredaktör: Marianne Degener | marianne.degener@nybro.se | Id: inlägg: 812 - kategori: 24

Riksglasskolan - kontakt

  Lärare Riksglasskolan - kontakt

Här hittar du kontaktuppgifterna till den pedagogiska personalen på Riksglasskolan. Alla lärarna når du på telefon 0481-456 63 (Åke Chytraeus) [...]

  Områdeschef - Kontakt

Gunilla är områdeschef för Åkrahällområdet, som omfattar gymnasium, vuxenutbildning, yrkeshögskola, SFI, särskild vuxenutbildning