Studie- och yrkesvägledare- Vuxenutbildningen- kontakt

Kontakta Ingrid eller Johan om du har frågor rörande studier eller   Centrala studiestödsnämnden CSN.

Ingrid Alriksson
Studie- och yrkesvägledareI.
Telefon: 0481-455 96
E-post:  Ingrid.alriksson@nybro.se

Johan Lerbacka
Studie- och yrkesvägledare.
Telefon: 0481-455 64
E-post:  johan.lerbacka@nybro.se

Anna Adolfsson kommer att finnas hos oss på Nybro Vuxenutbildning, måndagar från och med måndag den 7 september. Anna jobbar med vägledning och sitter i samma kontor som Johan på Tallen. Välkomna att kontakta Anna på telefon nummer 0481-45564 (måndagar).

Webbredaktör: Håkan Storm | Hakan.Storm@nybro.se | Id: inlägg: 114 - kategori: 23

Nybro Vuxenutbildning - kontakt

  Administration - kontakt

Anette Allansson Telefon: 0481-455 65 anette.allansson@nybro.se Kommunikatör: Martin Persson, martin.a.persson@nybro.se Adress: Nybro Vuxenutbildning Långgatan 13 382 41 Nybro.

  Hantverksprogrammet - Finsnickeri - Kontakt

Sverker Arnesson, sverker.arnesson@nybro.se, telefon: 0481-455 88, 072-599 02 91. Anders LG Karlsson, anders.l.karlsson@nybro.se, telefon: 0481-456 03, 073-093 56 03. Johannes [...]