Hantverksprogrammet – Finsnickeri – Kontakt

Sverker Arnesson,  sverker.arnesson@nybro.se, telefon: 0481-455 88

Anders LG Karlsson,  anders.l.karlsson@nybro.se, telefon: 0481-456 03

Johannes Lymer johannes.lymer@nybro.se, telefon: 0481-455 88

Benny Sjögren,  benny.sjogren@nybro.se, telefon: 0481-455 83

Kjell Eklund,  kjell.eklund@nybro.se, telefon: 0481-457 10

Henric Adolfsson,  henric.adolfsson@nybro.se, telefon: 0481-457 11

Azad Ali,  azad.ali@nybro.se, telefon: 0481-457 08

Klassföreståndare:

HVF17 och HVF18: Anders LG Karlsson,  anders.l.karlsson@nybro.se.

HVF19: Henric Adolfsson,  henric.adolfsson@nybro.se.

 

Relaterat: Kontaktuppgifter för: Hantverksprogrammet – Finsnickeri – Kontakt

Webbredaktör: Sverker Arnesson | sverker.arnesson@nybro.se | Id: inlägg: 348 - kategori: 23

Nybro Vuxenutbildning - kontakt

  Administration - kontakt

Anette Allansson Telefon: 0481-455 65 anette.allansson@nybro.se Kommunikatör: Martin Persson, martin.a.persson@nybro.se Adress: Nybro Vuxenutbildning Långgatan 13 382 41 Nybro.

  Hantverksprogrammet - Finsnickeri - Kontakt

Sverker Arnesson, sverker.arnesson@nybro.se, telefon: 0481-455 88 Anders LG Karlsson, anders.l.karlsson@nybro.se, telefon: 0481-456 03 Johannes Lymer, johannes.lymer@nybro.se, telefon: 0481-455 88 Benny [...]