Hantverksprogrammet – Finsnickeri – Kontakt

Sverker Arnesson,  sverker.arnesson@nybro.se, telefon: 0481-455 88, 072-599 02 91.

Annika Lidberg,  annika.lidberg@nybro.se, telefon: 0481-455 88, 072-599 02 91.

Anders LG Karlsson,  anders.l.karlsson@nybro.se, telefon: 0481-456 03, 073-093 56 03.

Johannes Lymer johannes.lymer@nybro.se, telefon: 0481-455 87 / 072-237 01 00.

Benny Sjögren,  benny.sjogren@nybro.se, telefon: 0481-455 83.

Benjamin Pollmann,  benjamin.pollmann@nybro.se, telefon 0481-457 10, 070-877 10 93.

Emma Gunnarsson,  emma.gunnarsson@nybro.se, telefon 0481-457 11, 070-877 10 47.

Azad Ali,  azad.ali@nybro.se, telefon: 0481-457 08, 070-877 10 94.

Mentorer:

HVF19:
Benjamin Pollmann,  benjamin.pollmann@nybro.se telefon 0481-457 10, 070-877 10 93.

HVFIM19:
Sverker Arnesson,  sverker.arnesson@nybro.se, telefon: 0481-455 88, 072-599 02 91.

HVF20:
Sverker Arnesson,  sverker.arnesson@nybro.se, telefon: 0481-455 88, 072-599 02 91.

HVFIM20:
Azad Ali,  azad.ali@nybro.se, telefon: 0481-457 08, 070-877 10 94.
Emma Gunnarsson,  emma.gunnarsson@nybro.se, telefon 0481-457 11, 070-877 10 47.

Klassföreståndare, Vux Finsnickeri:

Johannes Lymer,  johannes.lymer@nybro.se, telefon: 0481-455 87 / 072-237 01 00.

Relaterat: Kontaktuppgifter för: Hantverksprogrammet – Finsnickeri – Kontakt

Webbredaktör: Sverker Arnesson | sverker.arnesson@nybro.se | Id: inlägg: 348 - kategori: 23

Nybro Vuxenutbildning - kontakt

  Administration - kontakt

Anette Allansson Telefon: 0481-455 65 anette.allansson@nybro.se Kommunikatör: Martin Persson, martin.a.persson@nybro.se Adress: Nybro Vuxenutbildning Långgatan 13 382 41 Nybro.