Administration – kontakt

Anette Allansson
Telefon: 0481-455 65
 anette.allansson@nybro.se

Kommunikatör: Martin Persson, martin.a.persson@nybro.se

Adress:

Nybro Vuxenutbildning

Långgatan 13

382 41 Nybro.

Webbredaktör: Malin Lindgren | malin.lindgren@nybro.se | Id: inlägg: 378 - kategori: 23

Nybro Vuxenutbildning - kontakt

  Administration - kontakt

Anette Allansson Telefon: 0481-455 65 anette.allansson@nybro.se Kommunikatör: Martin Persson, martin.a.persson@nybro.se Adress: Nybro Vuxenutbildning Långgatan 13 382 41 Nybro.

  Hantverksprogrammet - Finsnickeri - Kontakt

Sverker Arnesson, sverker.arnesson@nybro.se, telefon: 0481-455 88. Anders LG Karlsson, anders.l.karlsson@nybro.se, telefon: 0481-456 03, 073-093 56 03. Johannes Lymer, johannes.lymer@nybro.se, telefon: [...]