Lärare - kontakt

  Ekonomiprogrammet - Kontakt

Joanna Johansson, samordnare för ekonomiprogrammet e-post: joanna.johansson@nybro.se Telefon: 0481-455 77 Klassföreståndare: EKSA17: Henric Gustavsson, henric.gustavsson@nybro.se EK18: Joanna Johansson, joanna.johansson@nybro.se EK19: [...]

  El- och energiprogrammet - Kontakt

Samordnare för El- och energiprogrammet: Torbjörn Johansson e-post: torbjorn.johansson@nybro.se Telefon: 0481-455 71 Klassföreståndare: EE17DAT: Niklas Wannberg, niklas.wannberg@nybro.se. EE17ELT: Anders Karlsson, [...]

  Fordons- och transportprogrammet - Kontakt

Peter Dahlström är samordnare på programmet peter.dahlstrom@nybro.se, telefon: 0481-456 89 Klassföreståndare: FT17: Magnus Minnert, magnus.minnert@nybro.se FT18: Pia Carlsson, pia.carlsson@nybro.se. Tommy [...]

  Hantverksprogrammet - Finsnickeri - Kontakt

Sverker Arnesson, sverker.arnesson@nybro.se, telefon: 0481-455 88 Anders LG Karlsson, anders.l.karlsson@nybro.se, telefon: 0481-456 03 Johannes Lymer, johannes.lymer@nybro.se, telefon: 0481-455 88 Benny [...]

  Hantverksprogrammet - glashantverk - Kontakt

Åke Chytraeus ake.chytraeus@nybro.se Telefon: 0481-456 63 eller 456 64 Klassföreståndare: HVG17: Åke Chytraeus, ake.chytraeus@nybro.se. HVG18: Dennis Westerholm, dennis.westerholm@nybro.se. Tove Hjortlund-Nielsen, [...]

  Naturvetenskapsprogrammet - kontakt

Samordnare: Eva Aronsson e-post: eva.aronsson@nybro.se, telefon 0481-455 68 Klassföreståndare: NA17: Eva-Lotta Dahlén, e-post eva-lotta.dahlen@nybro.se NA18: Lars Bergkvist, e-post lars.bergkvist@nybro.se Eva [...]

  Samhällsvetenskapsprogrammet - Kontakt

Samordnare: Anita Lindgren, e-post: anita.lindgren@nybro.se, telefon 0481-455 75 Klassföreståndare: SA17: Thomas Lund, e-post thomas.lund@nybro.se Joakim Einarsson, e-post: joakim.einarsson@nybro.se EKSA17: Henric [...]

  Teknikprogrammet - Kontakt

Samordnare för Teknikprogrammet: Eva Aronsson e-post: eva.aronsson@nybro.se, telefon 0481-455 68 Klassföreståndare: TE 17: Charlotte Hjalmarsson, charlotte.hjalmarsson@nybro.se TE 18: Ulrika Johansson, [...]

  Vård- och omsorgsprogrammet - Kontakt

Marie Carlsson, lärare och samordnare för vård- och omsorgsutbildningar inom gymnasium och vuxenutbildningar e-post: marie.b.carlsson@nybro.se telefon: 0481-455 92 Klassföreståndare: VO18: [...]

Id: kategori: 110