Lärare - kontakt

  Barn- och fritidsprogrammet - Kontakt

Rektor: Helén Fredriksson Telefon: 0481-456 01, 070-227 00 54 Epost: helen.fredriksson@nybro.se Lärare: Peter Martinsson, Peter.Martinsson@nybro.se Mikael Hildingsson, Mikael.Hildingsson@nybro.se Madeleine Karlsson, [...]

  Ekonomiprogrammet - Kontakt

Joanna Haglund, samordnare för ekonomiprogrammet e-post: Joanna.Haglund@nybro.se. Telefon: 0481-455 77 Mentorer: EK22: Martin Olsson, Martin.Olsson@nybro.se. Björn Arvidsson, Bjorn.Arvidsson@nybro.se. EK21: Joanna [...]

  El- och energiprogrammet - Kontakt

Samordnare för El- och energiprogrammet: Mattias Täck e-post: Mattias.Tack@nybro.se. Telefon: 0702636944. Mentorer: EE22: Niklas Wannberg, Niklas.Wannberg@nybro.se. Marcus Cedmert, Marcus.Cedmert@nybro.se EE21: [...]

  Fordons- och transportprogrammet - Kontakt

Peter Dahlström är samordnare på programmet peter.dahlstrom@nybro.se, telefon: 0481-456 89 Mentorer: FT21 Anders Blomberg, Anders.Blomberg@nybro.se Peter Dahlström, Peter.Dahlstrom@nybro.se FT20 Pia [...]

  Hantverksprogrammet - Finsnickeri - Kontakt

Sverker Arnesson, sverker.arnesson@nybro.se, telefon: 0481-455 88. Anders LG Karlsson, anders.l.karlsson@nybro.se, telefon: 0481-456 03, 073-093 56 03. Johannes Lymer, johannes.lymer@nybro.se, telefon: [...]

  Introduktionsprogrammen - kontakt

Samordnare: Ketty Franzén, ketty.franzen@nybro.se. Mentor: IM22: Ketty Franzén, ketty.franzen@nybro.se. Telefon till programmets expedition: 0481-450 95 / 073-146 74 82. Se [...]

  Naturvetenskapsprogrammet - kontakt

Samordnare: Eva Aronsson e-post: eva.aronsson@nybro.se, telefon 0481-455 68 Mentorer: NA21 Lars Bergkvist, Lars.Bergkvist@nybro.se Eva Aronsson, Eva.Aronsson@nybro.se Ulrika Johansson, Ulrika.j.Johansson@nybro.se NA20 [...]

  Samhällsvetenskapsprogrammet - Kontakt

Samordnare: Anita Lindgren, e-post: anita.lindgren@nybro.se, telefon 0481-455 75 Mentorer: SA21: Eike Wolter e-post: eike.wolter@nybro.se Anja Hoffmann e-post: anja.hoffmann@nybro.se SA20: Thomas [...]

  Teknikprogrammet - Kontakt

Samordnare för Teknikprogrammet: Eva Aronsson e-post: eva.aronsson@nybro.se, telefon 0481-455 68 Klassföreståndare: TE21 Lars Bergkvist, Lars.Bergkvist@nybro.se Eva Aronsson, Eva.Aronsson@nybro.se Ulrika Johansson, [...]

  Vård- och omsorgsprogrammet - Kontakt

Marie Carlsson, lärare och samordnare för vård- och omsorgsutbildningar inom gymnasium och vuxenutbildningar e-post: marie.b.carlsson@nybro.se telefon: 0481-455 92 Mentorer: VO21 [...]

Id: kategori: 110