Administration – kontakt

Välkommen till gymnasieskolan

På Åkrahäll finner du gymnasiets expedition: 

  • Ulrika Magnusson, administratör: Ulrika arbetar på gymnasiets expedition och svarar på frågor om gymnasieskolan, administration,  elevregistrering, betyg, CSN, busskort, äldre betygskopior, inackorderingsbidrag m m
    Telefon: 0481-454 49
    E-post:  ulrika.magnusson@nybro.se
  • Adonis Al-Zapin, ekonomiassistent
    Adonis hjälper till med frågor kring ekonomi och äldre betygskopior
    Telefon: 0481-455 59
    E-post:  adonis.al-zapin@nybro.se
  • Victor Henriksson , ekonom
    Victor handhar ekonomi och personalfrågor 
    Telefon: 0481-455 61
    E-post:  victor.henriksson@nybro.se
  • Per Olausson, vaktmästare för hela skolan
    Telefon: 0481-455 70, 070-567 80 44
    E-post:  per.olausson@nybro.se
  • Martin Persson, kommunikatör
    Martin ansvarar för hemsidan, sociala medier, tryckt material och marknadsföringen för Åkrahäll.
    Telefon: 0481-452 93.
    E-post:  martin.a.persson@nybro.se

Webbredaktör: Håkan Storm | Hakan.Storm@nybro.se | Id: inlägg: 384 - kategori: 66

Administrativ personal - kontakt

  Planerare Åkrahäll - Kontakt

Ellen planerar schemat för skolans elever och lärare. Hon administrerar även valen som eleverna gör under sin tid på Åkrahäll. [...]