Samhällsvetenskapsprogrammet – Kontakt

Samordnare: Anita Lindgren, e-post:  anita.lindgren@nybro.se,
telefon 0481-455 75

Mentorer:

SA18: Eike Wolter e-post:  eike.wolter@nybro.se
Anja Hoffmann e-post:  anja.hoffmann@nybro.se

SA19: Anita Lindgren e-post:  anita.lindgren@nybro.se

SA20: Thomas Lund, e-post  thomas.lund@nybro.se
Gunnel Hübinette, e-post:  Gunnel.Hubinette@nybro.se.

Relaterat: Kontaktuppgifter för: Samhällsvetenskapsprogrammet – Kontakt

Webbredaktör: Håkan Storm | Hakan.Storm@nybro.se | Id: inlägg: 352 - kategori: 46

Samhällsvetenskapsprogrammet - SA

  Om Samhällsvetenskapsprogrammet

Om du går samhällsvetenskapsprogrammet får du kunskaper om förhållanden i världen och om det viktiga och ständigt pågående samspelet mellan individ och samhälle.

  Månadens SA-alumn

Samhällsvetenskapsprogrammet på Åkrahäll kommer varje månad att utse månadens alumn. Det är en före detta elev som studerat samhäll på [...]

  Samhällsvetenskapsprogrammet - Kontakt

Samordnare: Anita Lindgren, e-post: anita.lindgren@nybro.se, telefon 0481-455 75 Mentorer: SA18: Eike Wolter e-post: eike.wolter@nybro.se Anja Hoffmann e-post: anja.hoffmann@nybro.se SA19: Anita [...]