Fordons- och transportprogrammet – Kontakt

Peter Dahlström är samordnare på programmet
 peter.dahlstrom@nybro.se, telefon: 0481-456 89

Mentorer:

FT21
Anders Blomberg,  Anders.Blomberg@nybro.se
Peter Dahlström,  Peter.Dahlstrom@nybro.se

FT20
Pia Carlsson,  Pia.Carlsson@nybro.se
Tommy Axelsson,  Tommy.Axelsson@nybro.se

FT19
Magnus Minnert,  Magnus.Minnert@nybro.se
Niklas Malmlöf,  Niklas.Malmlof@nybro.se

Relaterat: Kontaktuppgifter för: Fordons- och transportprogrammet – Kontakt

Webbredaktör: Håkan Storm | Hakan.Storm@nybro.se | Id: inlägg: 346 - kategori: 49

Fordons- och transportprogrammet - FT

  Fordons- och transportprogrammet - Kontakt

Peter Dahlström är samordnare på programmet peter.dahlstrom@nybro.se, telefon: 0481-456 89 Mentorer: FT21 Anders Blomberg, Anders.Blomberg@nybro.se Peter Dahlström, Peter.Dahlstrom@nybro.se FT20 Pia [...]

  Transportstafetten - del 1

Åkrahällskolans Fordons- och transportprogram deltar i transportstafetten, ett samverkansprojekt för alla skolor i Sverige som bedriver transportutbildning, och på måndagen [...]

  Transportstafetten - del 2

I måndags transporterade Tegelbruksskolan från skånska Klippan en rödfärgad last till Åkrahällskolan som en del av samverkansprojektet Transportstafetten. Nu har [...]