El- och energiprogrammet – Kontakt

Samordnare för El- och energiprogrammet:

Torbjörn Johansson
e-post:  torbjorn.johansson@nybro.se
Telefon: 0481-455 71

Klassföreståndare:

EE16DAT: Niklas Wannberg,  niklas.wannberg@nybro.se
EE16ELT: Anders Karlsson,  anders.karlsson@nybro.se
Lennart Olsson,  lennart.olsson@nybro.se

EE17DAT: Marcus Cedmert,  marcus.cedmert@nybro.se
EE17ELT: Anders Karlsson,  anders.karlsson@nybro.se

EE18: Torbjörn Johansson,  torbjorn.johansson@nybro.se
Emma Åhlander-Hansson,  emma.ahlander-hansson@nybro.se

 

Relaterat: Kontaktuppgifter för: El- och energiprogrammet – Kontakt

Webbredaktör: Håkan Storm | Hakan.Storm@nybro.se | Id: inlägg: 345 - kategori: 42

El- och energiprogrammet - EE

  Om El- och energiprogrammet

El- och energiprogrammet ger dig den yrkeskompetens som fordras för att kunna installera, reparera och underhålla anläggningar inom el, tele, elektronik, data och programmerbara styrsystem.

  El- och energiprogrammet - Kontakt

Samordnare för El- och energiprogrammet: Torbjörn Johansson e-post: torbjorn.johansson@nybro.se Telefon: 0481-455 71 Klassföreståndare: EE16DAT: Niklas Wannberg, niklas.wannberg@nybro.se EE16ELT: Anders Karlsson, [...]