Ekonomiprogrammet – Kontakt

Joanna Johansson, samordnare för ekonomiprogrammet
e-post:  joanna.johansson@nybro.se 
Telefon: 0481-455 77

Mentorer:

EK21:
Joanna Johansson,  Joanna.Johansson@nybro.se.
Johan Gustafsson,  Johan.Gustafsson@nybro.se.

EK20:
Henric Gustavsson,  Henric.Gustavsson@nybro.se.
Annika Eriksson,  Annika.Eriksson@nybro.se.
EK19:
Martin Olsson,  Martin.Olsson@nybro.se.
Björn Arvidsson,  Bjorn.Arvidsson@nybro.se.

Relaterat: Kontaktuppgifter för: Ekonomiprogrammet – Kontakt

Webbredaktör: Håkan Storm | Hakan.Storm@nybro.se | Id: inlägg: 344 - kategori: 41

Ekonomiprogrammet - EK

  Om Ekonomiprogrammet

Ekonomiprogrammet är ett högskoleförberedande program för dig som är intresserad av ekonomi, juridik och företagande.

  Ekonomiprogrammet - Kontakt

Joanna Johansson, samordnare för ekonomiprogrammet e-post: joanna.johansson@nybro.se Telefon: 0481-455 77 Mentorer: EK21: Joanna Johansson, Joanna.Johansson@nybro.se. Johan Gustafsson, Johan.Gustafsson@nybro.se. EK20: Henric [...]

  Johan om EK: "Jättebra program"

Ekonomiprogrammet är ett högskoleförberedande program för dig som är intresserad av ekonomi, juridik och företagande. Johan Gustavsson läser andra året [...]

  Lukas och Besa om EK

Ekonomiprogrammet har de senaste åren varit ett av de populäraste gymnasieprogrammen och passar dig som vill bli revisor, jurist, ekonom [...]